Здорові підлітки – здорове майбутнє.

Третього квітня в актовій залі Яремчаського ліцею №1 відбулася профілактична зустріч “Вибір за тобою! Звички, що тягнуть на дно…” для учнів 9-11 класів за участі заступника з виховної роботи, психологічної служби ліцею та спеціалістів державних структур.
Зокрема лікар-терапевт Яремчанської лікарні Василина Марусин розповіла учням про згубний вплив алкоголю, тютюну та наркотичних речовин на організм, який формується та росте.
Начальник відділу служби у справах дітей виконавчого комітету Яремчанської міської ради Марія Кочержук попередила юних слухачів про адміністративну та кримінальну відповідальність за вживання й розповсюдження алкоголю, цигарок та наркотичних засобів.
Психологічна служба ліцею у складі психолога Світлани Маланчук та соціального педагога Іванни Косило провела психолочні вправи: “Асоціація”, “Експеримент”, “Сила звички”. Також вони ознайомили учнів з результатами моніторингового дослідження.
Світлини соціально-психологічної служби.