Батькам
Інформаційно-методичні ресурси для проведення заходів до Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.
- Серія із 6-ти навчальних відеоуроків для батьків та дорослих, які працюють з дітьми та для дітей «Батьківство в епоху цифрових технологій»
- Брошура «Насильство – це сміття, яке треба виносити з дому!»
- Відеоролик «Почни говорити» для дітей та дорослих щодо попередження сексуальних домагань в спорті. Ролик доступний за посиланням.
- Відеоролик «Розкажи дорослому, якому довіряєш» щодо попередження сексуального насильства щодо дітей в колі довіри. Ролик доступний за посиланням
- Школи безпеки ТЯМ
- Відеокурс «Убезпечені дорослі – у безпеці діти»
- Відеолекція для фахівців “Сексуальне насильство над дітьми: форми та ознаки”
- Інформаційно-методичний посібник «Сексуальне насильство над дітьми: причини, наслідки, профілактика»
- Книжка для читання дітям «Кіко та рука»
- Мультфільм «Кіко та рука»
- Листівка для батьків «Навчіть дитину правила «Тут мене не торкайся»
- Брошура для батьків «Навчіть дитину правила «Тут мене не торкайся»
- Відеокурс для батьків «Навчіть дитину захищатися»
- Брошура для батьків «Уважні батьки»
- Телеграм-канал «ПІДТРИМАЙ ДИТИНУ»: КАНАЛ СТВОРЕНО З ТУРБОТОЮ ПРО БАТЬКІВ І ДІТЕЙ
- В Україні стартував проєкт психологічної підтримки «ПОРУЧ»
- Посібник «Супергерої безпеки», створений дитячою та сімеи?ною психологинею Світланою Рои?з – за посиланням
- Як допомогти дітям впоратися з тривожністю
- Як підтримати підлітка у кризовій ситуації
- 10 порад для дорослих, як допомогти дитині навчитися стійкості у воєнний період
Дані матеріали можуть бути розміщені на сайтах закладів освіти та їх засновників і можуть використовуватися педагогічними працівниками, в тому числі соціальними педагогами, практичними психологами під час проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи.
Контакти щодо психологічної підтримки
Цілодобова лінія психологічної підтримки «Між нами» Львівський міський центр соціальних служб— 0800307305. Дзвінки з будь-яких операторів — безкоштовні.
Цілодобова безоплатна правова допомога /FreeLegalAid. – 0 800 213 103. Консультування з правових питань.
- Центр психосоціальної підтримки НаУКМА та БО «Голоси дітей». Гаряча лінія для дітей (08.00 – 22.00): 096 039 22 58; 099 198 57 95; 063 558 12 82.
- Гаряча лінія НУО «Людина в біді» Безкоштовні психологічні консультації (24/7) 0 800 210 160.
- Центр-Ресурс Професіонал. Системний сімейний психотерапевт. 09.00 – 20.00 тел у Польщі +4873 311 52 96. Вайбер, телеграм: (067)-718-99-66 (063)-721-04-63 (066)-219-09-73.
Безкоштовна інтернет-платформа психологічної допомоги “Розкажи мені”. Для отримання допомоги потрібно коротко описати свій запит і надіслати заявку за цим посиланням (https://tellme.com.ua)
Модератори платформи підберуть спеціаліста, і він якнайшвидше зв’яжеться з вами. Консультації проводяться безкоштовно у режимі онлайн.
Крім того, команда Інституту когнітивного моделювання зі співпраці з кафедрою медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії Національного медичного університету імені Богомольця та спеціалістами проекту “Друг” розробила бот першої психологічної допомоги. Він стане в нагоді в перші години післятравматичної події – з ним можна ознайомитися, перейшовши за посиланням (https://t.me/friend_first_aid_bot)
Автор буклетів Тетяна Павлюк.