Яремчанський ліцей №1
Яремчанської міської ради
Івано-Франківської області

78500, вул. Свободи 164, м. Яремче, Івано-Франківська обл., school1_yaremche@ukr.net,моб.тел. 098 958 67 12 (з 09.00 до 17.00)

Цікава хімія

Марина Корнійчук

23.02.2022

../start/img/p2022022374830_0.jpg

Цікава хімія Нещодавно в Яремчанському ліцеї №1 під керівництвом учительки Бойко О.І. відбувся тиждень хімії, насичений цікавими та пізнавальними заходами. Зокрема, кілька днів поспіль у вестибюлі освітнього закладу на проекційному екрані демонструвалися відеоролики «ефектні досліди». Старшокласники за допомогою кульок зефіру створили моделі молекул хімічних речовин та організували виставку «Солодка хімія». Також учні старших класів провели виставку проектів іноземними мовами на тему «Роль хімії в моєму житті». У рамках тематичного тижня у 8-В класі відбувся відкритий урок на тему «Молярний об’єм», під час якого учні успішно розв’язували якісні та кількісні задачі. Варто зауважити, що хімію учні розпочинають вивчати із сьомого класу. Однак, вже кілька років поспіль, Ольга Іллівна залучає до предметного тижня і шестикласників. Так було проведено позакласний захід «Цікава хімія» у 6-А класі. Вчителька спершу ознайомила учнів із правилами поведінки в кабінеті хімії. Далі провела екскурсію кабінетом, акцентувавши увагу дітей на таблиці Д.І. Менделєєва й портретах вчених-хіміків. Та найбільше учням сподобалися хімічні досліди. Діти з неабияким захопленням спостерігали «виверження» «Хімічного вулкану», «народження» «Фараонових змій». Також сподобалося учням, як змінює колір лакмусовий папірець, реагуючи на луги та кислоти. Такі заходи не лише знайомлять учнів із вивченням хімії в майбутньому, але й пробуджують інтерес і зацікавленість до навчального предмета.

... Детально