Яремчанський ліцей №1
Яремчанської міської ради
Івано-Франківської області

78500, вул. Свободи 164, м. Яремче, Івано-Франківська обл., school1_yaremche@ukr.net,моб.тел. 098 958 67 12 (з 09.00 до 17.00)

Засідання команди психолого-педагогічного супроводу

Марина Корнійчук

20.01.2021

Сімнадцятого-вісімнадцятого січня у Яремчанському ліцеї N1 відбулося 9 засідань команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, організованих заступником директора ліцею з навчально-виховної роботи Кузик М.В. Спільно з фахівцями інклюзивно-ресурсного центру Яремчанської міської ради: директором Мисюк А.А., вчителем-дефектологом Товпашко І.В., психологом Андрійків О.В. визначали категорії освітніх труднощів та відповідно рівні підтримки дітей з особливими освітніми потребами в освітньому просторі згідно з Постановою КМУ від 15 вересня 2021 року N957 " Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти". Відповідно до визначеного рівня підтримки з дітьми будуть проводитись корекційно-розвивальні заняття. Дякуємо всім учасникам команд супроводу і фахівцям ІРЦ за плідну та ефективну співпрацю!

... Детально