Наші досягнення у 2015/16 навчальний рік

Призери ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад:
Предмет Прізвище, ім’я учасника Клас Місце Вчитель
Українська мова та література Калинчук Ілона 7-А І Онуфрак І.В.
Арсенич Валерія 8-Б ІІІ Турчиняк Г.М.
Мельничук Надія 10 ІІІ Курташ О.І
Стельмащук Вікторія 11 ІІІ Годованець М.І.
Англійська мова Бухман Анжеліка 8-Б ІІ Нуд Т.Л.
Павлюк Михайло 8-Б І
Мельничук Надія 10 І
Фаштрига Вероніка 9-А І Будейчук Г.М.
Математика Гундяк Ігор 7-Б ІІІ Гончарук С.С.
Касіянчук Мар’ян 8-АІІІ
Історія Ломпас Богдан 8-Б ІІ Галемчук С.М.
Заяць Ольга 8-Б І
Заяць Валентина 8-Б ІІ
Правознавство Манзар Андрій 9-А ІІ Баюрак А.В.
Миколайчук Олег 10 ІІІ
Марчук Назарій 11 ІІІ
Географія Сіщук Ірина 9-Б ІІІ
Марчук Назарій 11 І
Новицька Вероніка 11 ІІ
Павлюк Михайло 8-Б ІІІ Яворський Ю.Ю
Хомин Софія 9-А ІІІ
Миколайчук Олег 10 ІІІ
Фізика Гундяк Ігор 7-БІІ Мандар М.М.
Манзар Андрій 9-А ІІІ Шевчук Р.Б.
Марчук Назарій 11 ІІ
Астрономія Марчук Назарій 11 І
Хімія Марчук Назарій 11 ІІ Бойко О.І.
Біологія Сіщук Ірина 9-Б ІІ Микитюк І.В.
Марчук Назарій 11 І
Миколайчук Олег 10 ІІ Дем’янчук В.А.
Думка Юрій 10 ІІ
Образотворче мистецтво Петрова Інна 9-А І Вечер Н.І
Призери ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад:
• Марчук Назарій, 11 клас – 6 призових місць: ІІ місце з екології; ІІІ місце з біології; ІІІ місце з географії; ІІІ місце з правознавства; ІІІ місце з хімії; ІІІ місце з астрономії;
• Петрова Інна, 9 клас – ІІІ місце з образотворчого мистецтва.
• Гундяк Ігор -IV місце з математики.

Мала Академія Наук
Марчук Назарій зайняв І місце на ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів МАН одразу з двох предметів:
- секція екології. Тема роботи: «Органічна Гуцульщина – ефективне ведення полонинського господарства на Яремчанщині: лікарське рослинництво» Науковий керівник: вчитель біології та екології Микитюк І.В.;
- секція історичного краєзнавства. Тема роботи: «Туристично-рекреаційний потенціал Яремчанщини першої третини ХХ століття». Наукові керівники: вчителі історії Галемчук С.М. та Бойко С.І.. Будучи переможцем ІІ етапу, Назарій став переможцем (ІІІ місце) на ІІІ (заключному) етапі МАН з екології, який проходив у квітні у м.Києві.

Переможці міського етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика:
Паневник Софія, 4-А клас - ІІ місце
Вертипорох Вероніка, 5-Б клас - ІІ місце
Калинчук Ілона, 7-А клас - І місце
Павлюк Михайло, 8-Б клас - І місце
Стельмащук Вікторія, 11 клас - І місце

Переможці міського етапу мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка:
Марчук Соломія, 6-Б клас - ІІ місце
Павлюк Михайло, 8-Б клас - ІІ місце
Фаштрига Вероніка, 9-А клас - ІІ місце
Миколайчук Олег, 10 клас - ІІ місце
Стельмащук Вікторія, 11 клас - І місце.

Учні школи зайняли ІІ місце в міському огляді-конкурсі повстанської пісні, присвяченому 73-ій річниці створення УПА (кер. Ровенко М.І.), та І місце в міському огляді- конкурсі пісні та строю, присвяченому Дню Захисника України (кер. Яворський Ю.Ю. та Ровенко М.І.).

Гран-прі шкільного конкурсу читців поезії Т.Г.Шевченка здобули учениця 7-Б класу Дудіна Юлія та учениця 5-А класу Дедерчук Андріана.
Команда «Яртін» у складі учнів 9-11 класів: Марчука Назарія, Сіщука Юрія, Озорович Соломії, Новицької Вероніки, Хопти Миколи та Касіянчука Мар’яна зайняла I місце на обласних інтелектуальних іграх «КОРТ» (керівник команди Баюрак А.В.). І місце в міському та ІІІ місце на обласному етапі конкурсу-огляду екологічних агітбригад виборола команда «ШАНС» у складі: Дмитрук Тетяни, Марчука Назарія, Новицької Вероніки, Озорович Соломії, Стельмащук Вікторії, Тимофій Оксани (керівник команди Микитюк І.В.).
Переможцями (ІІІ місце) XІХ зльоту обдарованої учнівської молоді Гуцульщини у номінації «Музичне мистецтво» стали учень 10 класу Стеценко Амітай та учениця 3-Б класу Лев-Арі Моніка. Крім цього, Стеценко Амітай брав участь у фінальному концерті обласного огляду художньої самодіяльності, а Лев-Арі Моніка нагороджена дипломом І ступеня за участь у V Міжнародній природознавчій грі «Грінвіч-2015». Спортивні досягнення:
- І місце на обласних змаганнях з техніки лижного туризму (керівник команди Вацик Б.Д., склад команди: Вагилевич Ірина – 7-А кл., Вінтоняк Любомир – 10 кл., Годованець Василь – 10 кл., Косило Олександр – 10 кл., Микитюк Павло – 10 кл., Лейб’юк Наталія – 11 кл.);
- ІІІ особисте місце на чемпіонаті України з техніки лижного туризму – Лейб’юк Наталія, 11 кл.;
- міські змагання з баскетболу: хлопці – ІІ місце, дівчата - ІІІ місце;
- міські змагання з волейболу: хлопці – І місце, дівчата - ІІІ місце;
- міські змагання з футболу: ІІІ місце.
- 5 місце на обласних змаганнях з пляжного волейболу: Сіщук Юрій, Марчук Назарій, Косило Олександр.
Переможці шкільних змагань з шахів та шашок, організованих вчителем фізики Шевчуком Р.Б. (Марчук Назарій – шахи, Романів Святослав, 9-А кл. – шашки).