Наші досягнення у 2014/15 навчальний рік

Призери ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад:
ПредметПрізвище, ім’я учасникаКласМісцеВчитель
Історія Марчук Назарій 10 ІІ Галемчук С.М.,Бойко С.І.
Шамала Ольга 10 ІІІ
Порохнавець Анелія 9-А ІІІ Яворський Ю.Ю.
Математика Марчук Назарій 10 І Марчук О.М.
Павлюк Михайло 7-Б ІІ Сміх Н.П.
Герасимчук Святослав 6-Б ІІІ Гончарук С.С.
Географія Марчук Назарій 10 І Баюрак А.В.
Новицька Вероніка 10 ІІ
Сіщук Ірина 8-Б ІІІ
Хомин Софія 8-А ІІІ Яворський Ю.Ю.
Українська мовата література Новицька Вероніка 10 ІІ ОнуфракІ.В.,Годованець М.І.
Дем’янчук Тетяна 11 І Турчиняк Г.М.
Андрійків Христина 11 ІІІ
Мельничук Надія 9-А ІІ Курташ О.І.
Хімія Марчук Назарій 10 I Бойко О.І.
Англійська мова Дем’янчук Тетяна 11 ІІ Нуд Т.Л.
Мельничук Надія 9-А І
Марчук Назарій 10 ІІ Галабура Ю.А.
Манзар Андрій 8-А І Будейчук Г.М.
Хомин Софія 8-А ІІІ
Біологія Марчук Назарій 10 І Микитюк І.В.
Дем’янчук Тетяна 11 І Дем’янчук В.А.
Думка Юрій 9-Б ІІІ
Миколайчук Олег 9-Б ІІІ
Правознавство Марчук Назарій 10 ІІ Баюрак А.В.
Фізика Марчук Назарій 10 І Шевчук Р.Б.
Манзар Андрій 8-А І
Астрономія Марчук Назарій 10 ІІІ
Форвардом призових місць з 9-ти предметів є учень 10 класу Марчук Назарій. Призери ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад:
Марчук Назарій (10 клас) – 4 призові місця :
• ІІ м. з географії (вч. Баюрак А.В.), нагороджено дипломом ІІ ступеня департаментуосвіти і науки обласної державної адміністрації;
• ІІІ місце з хімії (вч. Бойко О.І.), нагороджено дипломом ІІІ ступеня;
• ІІІ м. з біології (вч. Микитюк І.В.), нагороджено дипломом ІІІ ступеня;
• ІІІ місце з екології (вч. Микитюк І.В. ), нагороджено дипломом ІІІ ступеня;
Дем’янчук Тетяна (11 клас) – ІІІ місце з екології (вч. Демянчук В.А.), нагороджено дипломом ІІІ ступеня;
Новицька Вероніка (10 кл.) – ІІІ місце з географії (вч. Баюрак А.В.), нагороджено дипломом ІІІ ступеня.
Участь в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2014-2015 н.р. в м.Івано-Франківськ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника: Марчук Назарій, учень 10 класу Яремчанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 був учасником конкурсу-захисту відділення екології та аграрних наук і зайняв І місце з проекту "Органічна Гуцульщина - шлях до ведення сталого ресурсокористування та здоров'я населення". Науковий керівник: вчитель біології та екології Іванна Василівна Микитюк.
ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів Малої академії наук України (відділення екології та аграрних наук): учень 10 класу Марчук Назарій зайняв ІІ місце з науково-дослідницької роботи: "Органічна Гуцульщина - шлях до сталого ресурсокористування та здоров'я населення". Науковий керівник: вчитель біології та екології Микитюк Іванна Василівна. Огляд-конкурс повстанської пісні, присвячений 72-ій річниці створення УПА (кер. Ровенко М.І.): міський етап – І місце. Конкурс-огляд міської розколяди: міський етап – ІІ місце.
Шкільний конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка:
• Дудіна Юлія (6-Б) – гран-прі;
• Виксюк Василь (11) – І місце;
• Озорович Соломія (10) – І місце;
• Павлюк Михайло (7-Б) – І місце;
• Пастушенко Віталіна (7-А) – ІІ місце;
• Косило Наталія (7-А) – ІІ місце;
• Вагилевич Ірина (6-А) – ІІ місце;
• Федорчук Мар’ян (6-А) – ІІ місце;
• Мельник Лідія (6-Б) – ІІ місце;
• Марчук Соломія (5-Б) – ІІ місце;
• Духович Анна (7-А) – ІІІ місце;
• Бойко Юліан (6-А) – ІІІ місце;
• Лозовська Яна (5-Б) – ІІІ місце;
• Павлюк Ангеліна (5-Б) – ІІІ місце.
Регіональному конкурсі інтелектуальної гри «Осмомисл»: команда «Яртін» у складі учнів 10-11 класів: Вольвина Тараса, Марчука Назара, Новицької Вероніки, Андрійків Христини, Виксюка Василя, Дем’янчук Тетяни, Полікарпова Богдана зайняла ІI місце у м. Коломия та ІV місце в обласному конкурсі. Команду готував вчитель історії, географії та правознавства Баюрак А.В.
XVIIІ обласний зліт обдарованої учнівської молоді Гуцульщини:
Марчук Назарій – І місце (секція «Екологія», проект "Органічна Гуцульщина - шлях до ведення сталого ресурсокористування та здоров'я населення". Науковий керівник: вчитель біології та екології Іванна Василівна Микитюк).
Марчук Назарій – ІІ місце (секція «Краєзнавство», проект"Туристична Яремчанщина між І і ІІ світовими війнами". Наукові керівники: вчителі історії Світлана Іванівна Бойко та Світлана Мирославівна Галемчук).
V Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - 2014:
Диплом ІІІ ступеня: Бухман Анжеліка (7-Б), Заяць Ольга (7-Б).
• Грамота з біології: Арсенич Валерія (7-Б), Шудрава Соломія (7-Б), Сіщук Юрій (10), Стельмащук Вікторія (10), Тимофій Оксана (10).
• Грамота з географії: Дяків Наталія (8-Б), Мулик Назар (8-Б).
• Грамота з фізики: Порохнавець Анелія (9-А).
Спортивні досягнення:
• на обласних змаганнях з техніки лижного туризму команда учнів школи зайняла І місце (керівник Вацик Б.Д.);
• першість школи з міні-футболу (шкільне змагання серед учнів 5-11 класів);
• першість школи з баскетболу серед хлопців 8-11 класів;на обласному чемпіонаті з страйкболу команда учнів 9-11 класів зайняла 5 місце (керівник Вацик Б.Д.).